Велопохід до Почаївської Лаври на Великдень!

pochaevЗапрошуємо всіх на Великдень у весняний велопохід до Почаївського Монастиря! Ми проїдемо мальовничими містами та селищами Львівської та Тернопільської областей, відвідаємо  величні храми та монастирі, побуваємо в місцях сили, побачимо чарівні краєвиди нашої рідної Батьківщини. Веломаршрут складає близько 80 км, з невеликим набором висоти, в нас буде достатньо часу аби насолодись природою, містами та спілкуванням. Усі бажаючі можуть ще на один день залишитись у Львові, аби погуляти цим чарівним містом.

_DSC5533День Перший, 27 квітня, Броди-Почаїв, 35 км.

Приїжджаємо на світанку до міста Броди.  В місті ми подивимось руїни великої синагоги та бродівського замку, плац Потоцьких, палац Тишкевичів, на велосипедах проїдемо старовинними вулицями міста, де збереглося багато цікавих будинків минулих сторіч.

Починаємо наш веломаршрут мальовничими дорогами  Львівщини та Тернопільщини! Наша ціль – Почаїв, місто відоме Почаївською Лаврою. Почаївський Монастир заснований у 1240 році, в храмі знаходяться декілька важливих православних святинь та ікон. Поряд з Лаврою розташоване озеро Св.Анни, вода якого є цілющою. Почаїв найкраще місце щоб зустріти Великдень.

У місті зупиняємось на ночівлю в готелі. Зранку у лаврі освячуємо пасочки.

pidkamin_2_900День Другий, 28 квітня, Почаїв-Підкамінь, 45 км.

Вирушаємо із Почаєва в не менш цікаве місце – Підкамінь. Назва селища походить від величезного каменя, який височить на горі. Ця неповторна пам’ятка природи – свідчення того, що 20 млн років тому  тут було море. Багато років поспіль в цьому місці проводилися етно фестивалі. Окрім містичної гори з каменем, в місті є старовинний Домініканський Монастир. Монастир походження дерева хреста Господнього розкинувся на зеленому пагорбі. Посидіти тут в тиші у великодню неділю буде справжні подарунком для людей, що вирвалися із жвавих мегаполісів.

З Підкаменя вирушаємо до міста Броди, а звідти приміським потягом до Львова.  Офіційна частина нашого вело походу закінчується, хто бажає може ще на день залишитись у Львові, а можна цього ж вечора поїхати додому.

02ПОХІДНИЙ ПОБУТ ТА РОЗПОРЯДОК

 • велосипеди кожен учасник везе з Києва, — свій велосипед, або той, що взяли в Києві на прокат (ми підкажемо де можно взяти на прокат поблизу вокзалу, підкажемо як його правильно спакувати у велочхол, допоможемо розмістити у вагоні);
 • у поході має місце взаємодопомога, — їдемо разом, чекаємо тих, хто відстає; допомагаємо на обід нарізати ковбаску та сир;)
 • інструктор може вносити зміни у маршрут, виходячи із конкретної ситуації та обставин;
 • слухатись інструктора у поході обов’язково;
 • розпиття алкогольних напоїв у поході дуже не бажане;
 • квтики на потяг купуються організатором за 45 діб у груповій касі, плацкарт. Якщо ви хочете їхати у купе – вам треба самостійно взяти квиточок.
 • на маршруті в Почаєві у нас буде ночівля в готелі із сніданком, двомісні номери;
 • приймаючи участь у поході ви погоджуєтесь із викладеними правилами та описом маршруту;

Вартість походу: 2500 грн.

Вартість включає:

 • - організація, логістика, розробка маршруту, консультації до і після походу;
 • - послуги інструктора;
 • - обіди на маршруті  бутерброди, печиво;
 • - проживання у готелі у Почаєві із сніданком;
 • - групова аптечка;

Вартість не включає:

 • - квитики Київ-Броди, Львів-Київ 375 грн, (плацкарт);
 • - проїзд Броди-Львів 50 грн (приміський поїд); ;
 • - прокат велосипедів (можно привезти свій, для цього треба мати велочохол);
 • - вечеря у Почаєві;

dominikanskiyЗНИЖКА 10% надається учасникам, які залишили на нашій сторінці  Походи з Колесником  відгук про свою останню мандрівку з нами  (якщо ви вже лишали відгук на нашій сторінці – то відгук про останню подорож можна залишити у коментарі до свого попереднього відгуку). Ми завжди підкажемо, як це зробити!;)

Щоб зареєструватись у похід необхідно: 
— написати нам — велика синя кнопка «Написати повідомлення» на головній сторінці «Походи з Колесником»  або на пошту titikakadream@gmail.com;
— внести передплату за похід 1000 грн. (перевод на карту Приват Банку) – сумма не зворотня (якщо ви відмовляєтесь від участі за місяць до походу, ми можемо перенести суму на інший похід).


Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.