Велопохід дерев’яними церквами Львівщини на Великдень!

08.1.Oleskiy-Zamok-pohody-s-kolesnykomНа Великодні Свята нам захотілося поєднати природу і архітектуру – так шо б і поніжитись в перших весняних промінчиках сонця у лісах, полях, галявинах, але в той самий час – не ігнорувати чудове свято Пасхи і бути поблизу чарівних таїнств, в містах, де дзвонять дзвони, печуть кулічі й святять писанки. Отже – напрямок обрано, їдемо у Львів! Це буде вело-похід-відпочинок із відвідуванням замків, церков, і звісно ж, львівських кав’ярень.

День Перший.

Приїжджаємо до Львова рано в ранці у суботу. Речей у нас із собою мінімум, але ті, шо зайві – лишаємо в хостелі, до якого повернемось наступного дня. Беремо на прокат велосипеди (бажаючі можуть привезти свого залізного друга із собою), грузимо їх у заздалегідь заброньований бус і їдемо в містечко Добротвір. По дорозі відвідуємо старовинний Костел Воздвиження Чесного Хреста у с.Велике Колодно та першу дерев’яну церкву на нашому маршруті – Церкву Св. Микити.

05.Tadani-kostel-pohody-s-kolesnykom 04.Kostel-Kamyanka-Buzka-pohody-s-kolesnykom 03.Cerkva Sv.Mykyty-Derniv-pohody-s-kolesnykom

В Добротворі пересідаємо на наших коней і вирушаймо на південь уздовж річки Буг, минуючи Добротвірське водосховище (чи немає бажаючих в квітні місяці відкрити купальний сезон?!) Через сонячні  17 кілометрів приїжджаємо в давнє місто Кам’янка-Бузька – на площі відвідуємо готичний костел Успіння Богородиці, оглядаєм ратушу, милуємося другою дерев’яною церквою на нашему маршруті – Церквою Св.Миколая.

06.2.Cerkva-Sv.Paraskevy-Busk-pohody-s-kolesnykom 06.Dvorec Badeni-Busk-pohody-s-kolesnykom 07.Monastyr Kapuciniv-Olesko-pohody-s-kolesnykom

Далі тримаємо курс на південний схід. В селі Тадані нас чекає Дерев’яний костел Відвідування Єлизавети Дівою Марією і Святої Теклі – така от дивовижна назва.

Заночуємо ми в містечку Буськ, у готелі. Старовинне місто має дві девев’яні церкви, костел, єврейське кладовище, палац графа Бадені — зранку буде що подивитись.

Всього ми накатаємо сьогодні близько 50ти кілометрів.

День Другий.

Сьогодні Великдень і нас чекають неймовірно гарні місця й храми. В обід ми приїдемо в Олесько. Якщо ви ніколи не були в Олеському Замку – то це буде для вас справжнім відкриттям. Замок розташований на мальовничому пагорбі , оточений прекрасним парком, має всередині унікальні експозиції. Також подивимось розташований неподалік Монастир Капуцинів.

08.2.Oleskiy-Zamok-pohody-s-kolesnykom 08.Oleskiy-Zamok-pohody-s-kolesnykom 09.Sobor Sv.Triyci-Olesko-pohody-s-kolesnykom

Після огляду Замку вирушаємо до перлини місцевих пам’яток – Підгорецького замку. Цей велетенський палац-маєток вражає, наче пірнаєш в минулі сторіччя. А який краєвид відкривається з його терас! Поряд із замком – не менш вражаючий, монументальний Костел Св.Йосипа. Ще дивимось Монастир Отців Василіан і їдемо далі. Беремо напрямок на місто Золочів.

10.1.Pidgoreckiy Zamok-pohody-s-kolesnykom SONY DSC 10.Pidgoreckiy Zamok-pohody-s-kolesnykom

Окрім мальовничих краєвидів, лісів, гарненьких сел, нас чекають ще ряд цікавостей. Одна з них, звісно ж, Дерев’яна Церква Св.Миколая у с.Писок, а інша цікавинка – Центр Космічного Зв’язку. Колись, в далекі 70ті, коли не було сотових телефонів, сигнали в космос подавали велетенські круглі антени… подробиці на місці;-).

11.Kostel-Sv.Yosefa i Zdvyjennya-Olesko-Pidgoreckiy Zamok-pohody-s-kolesnykom 12.Derevyana-cerkva-cs.Mykolaya-Saskiv 14.Zolochivsky Zamok-pohody-s-kolesnykom

На під’їзді до Злочева нас чекає Костел Воздвиження Св.Хреста, а в самому Золочеві – Золочівський Замок і гарнющій, не гірший за Нотр-Дам,  Вознесеньский Костел.

Тут ми закінчуємо нашу подорож. Нас забирає автобус і ми їдемо до Львова святкувати і відпочивати.

День Третій.

Розслаблені прогулянки по Львову. Можемо піднятись на Високий Замок, звідки як на долоні видно усе місто, попити кави в улюблених кав’ярнях, поїсти смачненьких пляцок, блукати площею ринок, звісно ж – зайти у Вірменьский Костьол.  У вечері – додому!

Похід початкового рівня складності 50 км день по сільских дорогах, це близько 4-5 годин в день верхи! І дуже багато цікавих місць для споглядання, відпочинку та фотографування! Сніданки та вечері у кав’ярнях, на обід — бутерброди та чай. Проживання в хостелах чи невеличких отелях.
Велосипеди беремо напрокат у Львові, з Києва вести не обов’язково, але можна. Мандруємо з маленьким наплічником. Два дні їздемо на велосипедах замками та церквами Львівщини, один день — гуляємо к Львові пішки!

14.1.Voznesensky-kostel-pohody-s-kolesnykom Вартість туру:

Організація, супровід, розваги, обідні перекуси, проживання в хостелах і готелях: 1350 грн.

Прокат велосипедів: близько 400 грн (дві доби).

Поїзд: близько 300-500 грн.

Інші витрати: трансфер на маршрут і назад, сніданки, вечері, кав’ярні.

Щоб зареєструватись у похід, необхідно:

— написати, чи подзвонити нам — Форма для зв’язку,

— внести передплату у розмірі 500 грн.

Також можно зв’язатись з нами через Facebook https://www.facebook.com/kolesniktour/

При рєстрації до 8го березня — знижка 8%.

При реєстрації до 14го лютого — знижка 14%.


Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.