Зелене каміння Диких Горган: Незабутній Похід у Карпати.

IMG_6899

Горгани – найдивовижніший район диких Карпат. Прекрасні Чорногора, Свидовець, Мармароси не можуть похвалитися такими кам’янистими вершинами, складеними із «зеленого» каменю, як у Горганах.  Саме за незабутніми краєвидами з гостроверхих хребтів і гір ми вирушаємо у цю подорож. Нас чекають водоспади,  бистрі ріки, смерекові ліси, зелені полонини і смарагдові гори!.. 

IMG_6841 IMG_6867 IMG_6886

День  1

Приїжджаємо в Івано-Франківськ, де нас чекає автобус, який  відвезе нас в село Манява. Тут є багато цікавого. Ми відвідаємо Манявській Скит – старовинний православний монастир, і подивимось Манявський водоспад — один з самих високих карпатських водоспадів. А потім почнемо наше сходження у гори. Першим нас чекає хребет Чортка. Мальовничою дорогою по хребту спускаємось до села Стара Гута. Прямуємо до галявини за селом, де станемо на ночівлю. Розбиваємо табір, ставимо намети, готуємо смачну вечерю. Як завжди на нас чекають співи під гітару і вечір знайомств біля вогнища.

manyavskiy skit manyavskiy-vodospad-2

День 2

Вранці снідаємо, збираємо табір і вирушаємо на перевал Боревка. Тут обідаємо, насолоджуємося смаком чистої джерельної води,  а далі через гори Боревка і Лопушна піднімаємося на гору Сивуля. З Малої Сивулі спостерігаємо захід сонця і спускаємося на полонину для ночівлі. А які ж гарні ці карпатські полонини! Яка насолода тут стояти! Зоряні ночі, духм’яні трави, і як завжди, смачна, тепла вечеря.

karpaty snidanok_u_gorah turizm

День 3.

Сьогодні  вздовж мальовничого урочища Пекло вийдемо на стародавній Чесько-Польський кордон. Сто років тому тут були встановлені кам’яні стовпчики, що розмежовували дві держави. Зараз вони є гарним орієнтиром для туристів. Прямуючи за цими кам’яними артефактами виходимо на гору Тавпиш. З неї нам відкриється краєвид на обидві вершини Сивулі.  Після фотосесії спускаємось досить стрімкою стежкою до перевалу Легіонів. Розбиваємо табір, збираємо афини, носимо воду, варимо їсти, граємо на гітарі.

gorgany DSC_0337 IMG_6925

День 4.

Продовжуємо рух кордоном, який майже повністю заріс дикою малиною – гарне підкріплення до сніданку. А далі через полонину Пантир піднімаємось на гори Дурня і Гропа. За гарної погоди звідси видно весь Свидовецький Хребет, Тавпширку, обидві Сивулі й долину, в якій розкинулось село Бистриця.  Обідаємо, смакуємо дикі гогодзи, які можна назбирати в зелених травах.  Спускаємося до потоку Гропинець, на якому і заночуємо.

DSC_0432 IMG_2760 IMG_6790

День 5.

Останній ранок у горах. Останній сніданочок на вогні, свіженька водичка з джерела. Збираємось і рушаємо до села Бистриця. Тут нас чекатиме автобус, що відвезе нас у Івано-Франківськ. Гуляємо містом, заходимо в наші улюблені ресторації  «Десяточку», «Соточку», де насолоджуємося найсмачнішими стравами карпатської кухні, купуємо сувеніри.  Ввечері потяг на Київ.

Похід середнього рівня складності, переходи 15-20 км на день.

IMG_6911

ПОХІДНИЙ ПОБУТ ТА РОЗПОРЯДОК

  • ночівлі у наметах по 2-3-4 особи, приготування їжі на вогнищі черговими, купання, умивання – в джерелах;
  • кожен несе наплічник вагою 10-15 кг., суспільне спорядження та їжа розподіляється між всіма учасниками;
  • харчування у поході просте, похідне, три рази на день – вранці та ввечері на вогнищі, вдень – перекус без розведення вогню;
  • у поході має місце взаємодопомога, — йдемо разом, чекаємо тих, хто відстає; розбиваючи табір допомагаємо один одному встановлювати намети, допомагаємо черговим готувати їжу;
  • місця та варіанти ночівок вказані орієнтовно, остаточно вибираються інструктором в день стоянки;
  • інструктор може вносити зміни у маршрут, виходячи із конкретної ситуації та обставин;
  • слухатись інструктора у поході обов’язково;
  • розпивання алкогольних напоїв у поході заборонено;
  • прокат наметів й кухонного спорядження входить у вартість туру. Якщо у вас нема спальника, рюкзака, килимка – ми підкажемо, де можна взяти у прокат або купити;
  • приймаючи участь у поході ви погоджуєтесь із викладеними правилами та описом маршруту;

Вартість походу: 2250 грн. (при реєстрації до 1 квітня – 1850 грн., у квітні – 1950 грн., у травні – 2050 грн., у  червні -2150 грн; )

048 Pohody s Kolesnikom_MarmarosyВартість включає:

- харчування на маршруті (сніданки, обіди, вечері);

- прокат групового спорядження (намети, котли, пальники, газ);

- трансфер Івано-Франківськ — Малява;

-  трансфер Бистриця – Івано-Франківськ;

- послуги досвідченого інструктора, КМС по гірському туризму;

- організація, логістика, розробка маршруту, он-лайн консультації до і після походу;

- групова аптечка;

Вартість не включає:

- з.д. квитки (квитки на потяг бере організатор похода у груповій касі за 45 діб, зазвичай плацкарт);

- ресторації в Івано-Франківську.

Щоб зареєструватись у похід необхідно:
— написати нам — великая синя кнопка «Написати повідомлення» на головній сторінці «Походы с Колесником»  або на titikakadream@gmail.com;
— внести передплату за похід 800 грн. (перевод на карту ПриватБанку) – після 1 липня сумма не вертається.


Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.